افتتاح طرح های عمرانی و خدماتی در منطقه ارسباران

به گزارش وبلاگ باران خشک، خبرنگاران/آذربایجان شرقی همزمان با ایام الله دهه فجر، چندین طرح عمرانی و خدماتی با حضور مسئولان، در شهرستان های اهر، کلیبر و هریس افتتاح شد.

افتتاح طرح های عمرانی و خدماتی در منطقه ارسباران

افتتاح طرح ساخت و بهسازی معبر و خیابان های اهر در مسیرهای میدان ارسباران، کوی قدیم زاده، کوی ولی امر، شهرک شیخ شهاب الدین اهری و کوی انصار اهر به طول 5 هزار و 300 متر با هزینه 211 میلیون ریال از جمله این طرح ها است.

نمایشگاه طراحی سیاه قلم پرتره شهدای مدافعین حرم استان نیز توسط حمیده عبادپور با 21 اثر در گالری اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان اهر برپا شد.

افتتاح پاسگاه انتظامی مولان شهرستان کلیبر با هزینه 948 میلیون تومان از محل اعتبارات مشارکت حاکمیتی و خیرین امنیت ساز منطقه و گازرسانی به 672 خانوار در روستاهای بشاب، کمان، لمهونی، گرده زایلو و شریق بخش مرکزی شهرستان کلیبر با 29هزار متر لوله گذاری با هزینه بیش از 80 میلیارد ریال از جمله این طرح ها بوده است.

افتتاح 10 طرح عمرانی و خدماتی در شهر آبش احمد کلیبر شامل آبرسانی روستایی، آسفالت ریزی معابر عمومی و احداث بلوار امام خمینی آبش احمد، بهسازی و شن ریزی راه روستایی، اصلاح خطوط برق و پست هوایی و نصب چراغ های فلزی با هزینه 85 میلیارد ریالی سایر طرح های افتتاح شده هستند.

همچنین، پنج طرح برق رسانی در شهرستان هریس با اعتباری بیش از 14میلیارد ریال به بهره برداری رسید.

منبع: خبرگزاری ایسنا

به "افتتاح طرح های عمرانی و خدماتی در منطقه ارسباران" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "افتتاح طرح های عمرانی و خدماتی در منطقه ارسباران"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید