فورد از ساعت های هشداردهنده برای حفظ فاصله اجتماعی کارکنان استفاده می کند

به گزارش وبلاگ باران خشک، شرکت فورد از کارکنان خودش خواسته ساعت های هشدار دهنده ای به دست خود ببندند تا فاصله خود را با دیگران به منظور مبتلا نشدن به ویروس کرونا رعایت کنند. وقتی کارخانه های فورد دوباره بازگشایی شوند این ساعت ها به صورت گسترده در دسترس قرار خواهند گرفت.

فورد از ساعت های هشداردهنده برای حفظ فاصله اجتماعی کارکنان استفاده می کند

گروهی از داوطلبان در کارخانه فورد در پلیموث میشیگان از این ساعت ها استفاده می نمایند که وقتی در فاصله دو متری از یکدیگر قرار بگیرند به آن ها هشدار می دهد. هدف از این کار حفظ فاصله اجتماعی به منظور مبتلا نشدن کارکنان به ویروس کرونا است.

این دستگاه فاصله گذاری اجتماعی جدیدترین پروتکل ایمنی است که فورد پس از تعطیلی شش هفته ای کارخانه های خودش قصد دارد آن را به کار بگیرد. این خودروساز همچنین تمام کارکنانی که وارد کارخانه می شوند را با یک سیستم تصویربرداری حرارتی اسکن می کند تا کسانی که تب دارند را از بقیه جدا کند. فورد همچنین ماسک هایی در اختیار کارکنانش قرار داده و به برخی از آن ها محافظ پلاستیکی صورت هم داده است.

ساعت های هوشمند سامسونگ که فورد از آ ن ها برای این کار استفاده می کند دارای تکنولوژی RFID هستند. این دستگاه از امواج بلوتوث برای شناسایی کارکنان مجاور استفاده می کند.

کارکنان طبق رنگ هایی که روی ساعت می بینند متوجه می شوند فاصله آن ها با افراد دیگر کمتر از دو متر شده یا خیر. سرکارگران هم می توانند این هشدارها را دریافت نمایند تا محیط کار ایمنی برای کارکنان فراهم نمایند.

فورد در حال استفاده از این دستگاه در کارخانه هایی است که فعلا تولید دستگا ه های تنفس مصنوعی برای کمک به بیمارستان ها را برعهده دارند.

منبع: bloomberg

منبع: دیجیکالا مگ

به "فورد از ساعت های هشداردهنده برای حفظ فاصله اجتماعی کارکنان استفاده می کند" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "فورد از ساعت های هشداردهنده برای حفظ فاصله اجتماعی کارکنان استفاده می کند"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید