مدل ارتقا یافته سوییچ احتمالا 2021 عرضه می شود

به گزارش وبلاگ باران خشک، یکی دو گزارش تازه، به برنامه های نینتندو برای عرضه مدلی جدید از کنسول سوییچ جدید اشاره کرده اند. این طور که به نظر می رسد، در نیمه نخست سال آینده میلادی باید منتظر عرضه مدل ارتقا یافته سوییچ با قابلیت هایی تازه باشیم.

مدل ارتقا یافته سوییچ احتمالا 2021 عرضه می شود

نخستین گزارش، توسط روزنامه ای تایوانی منتشر شد؛ گزارشی که با استناد به منابعی موثق، خبر از شروع ساخت مدل بعدی نینتندو سوییچ داده بود. گفته شده که شرکت های تولید کننده قطعات در چین، شروع به ساخت سخت افزار مدل بعدی سوییچ کرده اند تا این کنسول برای عرضه در سه ماهه نخست سال 2021 آماده باشد.

این گزارش تایوانی به قابلیت هایی تازه برای تعامل با کنسول و همچنین گرافیک بالاتر، به عنوان مشخصه های جدید مدل ارتقا یافته سوییچ اشاره کرده بود.

پس از انتشار این خبر، وب سایت بلومبرگ هم با تأیید گزارش های منتشر شده، اعلام نمود که آن ها از وجود مدل جدید نینتندو سوییچ با خبر هستند و این کنسول در سال 2021 عرضه خواهد شد. مشخصات دقیق این مدل جدید هنوز نهایی نشده اند، ولی بلومبرگ نوشته است که نینتندو می خواهد این کنسول قدرت پردازشی بالاتری داشته باشد و همچنین بتواند کیفیت خروجی 4K را روی بازی ها ارایه کند.

طبق گزارش بلومبرگ، بازی های آینده سوییچ، چه آن هایی که توسط خود نینتندو ساخته می شوند و چه آن هایی که دیگر شرکت ها مشغول به ساخت شان هستند، با در نظر دریافت هر دو مدل سوییچ در حال توسعه هستند.

بلومبرگ نوشته است که نینتندو چندان به عرضه بازی در سال 2020 فکر نمی کند و برنامه های خود را کاملا برای سال 2021 تنظیم کرده است؛ طوری که نباید در سال فعلی میلادی منتظر عرضه بازی های زیادی از سوی نینتندو باشیم.

البته که نینتندو همین حالا هم تنها با عرضه قسمت جدید مجموعه بازی های انیمال کراسینگ، بیشتر از هر شرکت بازی سازی دیگر پول به جیب زده است؛ چه برسد به اینکه بخواهیم فروش سوییچ را به عنوان محبوب ترین و پروفروش ترین کنسول سال محاسبه کنیم.

شنیده ها حاکی از آن هستند که نینتندو به زودی یک برنامه نینتندو دایرکت جدید پخش و در آن از بازی های باقی مانده امسال خود صحبت خواهد کرد.

منبع: دیجیکالا مگ

به "مدل ارتقا یافته سوییچ احتمالا 2021 عرضه می شود" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "مدل ارتقا یافته سوییچ احتمالا 2021 عرضه می شود"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید