کاهش قیمت بازار با فرایند افزایشی تیراژ تولید

به گزارش وبلاگ باران خشک، مدیرعامل گروه صنعتی ایران خودرو گفت: با برنامه ریزی های اجرا شده از ابتدای سال و تولید روزانه بیش از دوهزار دستگاه از محصولات ایران خودرو، قیمت های بازار در چند روز اخیر کاهش چشمگیری یافته و با ادامه تولید و عرضه، این فرایند همچنان تداوم خواهد یافت.

کاهش قیمت بازار با فرایند افزایشی تیراژ تولید

به گزارش وبلاگ باران خشک، فرشاد مقیمی ضمن تسلیت ایام سوگواری شهادت امام علی (ع) و شب های قدر با بیان این که در سال جهش تولید تمام اقدامات لازم برای تحقق این موضوع اجرا شده است، از تولید 56 هزار و 931 دستگاه خودرو تا روز 26 اردیبهشت ماه خبر داد و گفت: عزم مجموعه ایران خودرو در راستا برنامه ریزی برای تحقق هدف تولید 500 هزار دستگاه خودرو در سال جاری قرار گرفته است.

وی افزود: تا روز 26 اردیبهشت ماه افزایش 6 درصدی در تعداد تولید نسبت به مدت مشابه سال گذشته داشته ایم.

مقیمی از اجرای بسته ویژه عرضه خودرو به بازار مطابق با اهداف و سیاست های وزارت صمت خبر داد و گفت: با اجرای این بسته، علاوه بر این که امکان فعالیت سودجویان به حداقل خواهد رسید، مشتریان نیز با اطمینان خاطر از قیمت اقدام به خرید خودرو خواهند کرد.

وی از اجرای فروش فوق العاده محصولات در آینده نزدیک خبر داد و شرح داد: تمام ساز و کارهای لازم برای اجرای آن فراهم می شود.

مدیرعامل گروه صنعتی ایران خودرو افزود: با دریافت مجوز شماره گذاری محصولات و تحویل 10 هزار دستگاه خودرو آماده تحویل در روزهای آینده، فرایند عرضه با شتاب بیشتری ادامه خواهد داشت و همین امر کاهش بیشتر قیمت خودرو در بازار را به همراه خواهد داشت.

وی شرح داد: ایران خودرو مصمم است تا همراه با سیاست های وزارت صمت و دستگاه ها و نهادهای ذیربط، تمامی تلاش خود را برای مدیریت بازار و ایجاد توازن در عرضه و تقاضا به کار بندد.

منبع: خبرگزاری ایسنا

به "کاهش قیمت بازار با فرایند افزایشی تیراژ تولید" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "کاهش قیمت بازار با فرایند افزایشی تیراژ تولید"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید