طراحی گرافیکی و چاپ

معرفی تیم ملی مراکش، حریف ایران در جام جهانی 2018

تیم ملی فوتبال مراکش یکی از تیم های گروه B جام جهانی 2018 و از رقبای ایران است که توانست پس از 20 سال به این مسابقات صعود کند. این تیم سابقه کسب عنوان قهرمانی، نایب قرمانی و سومی در جام ملتهای آفریقا را دارد.

11 بهمن 1399

کشف 40 درصد از ماده تشکیل دهنده دنیا

خبرگزاری خبرنگاران- پژوهشگران فرانسوی در آنالیز جدید خود اعلام کردند که توانسته اند 40 درصد از ماده تشکیل دهنده دنیا را که تا به امروز رصد نشده بود کشف نمایند.

16 آذر 1399

دانش پژوهان فقط یک نام نیست، یک فرهنگ است

خبرگزاری خبرنگاران-مؤسسه آموزش عالی آزاد دانش پژوهان باهدف افزایش سطح مهارت شاغلین بخش های مختلف مالی و افزایش مهارت های حرفه ای دانش آموختگانی که فاقد تجربه اجرایی می باشند، نسبت به برگزاری دوره های مهارتی اقدام می نماید. این مرکز آموزشی به قصد ارتقای...

14 آذر 1399

خبرنگاران جاسبی: ادعای خروجم از کشور تخریب ناشیانه ای بود، هرکسی نباید نامزد انتخابات ریاست جمهوری گردد

تهران- خبرنگاران-رییس سابق دانشگاه آزاد اسلامی از نهادهای تقنینی خواست شرایطی را تدوین نمایند که هر کسی نتواند نامزد انتخابات ریاست جمهوری گردد و در ادامه درباره ادعای خروجش از کشور، گفت: موضوع خروج من با مبلغ 125 هزارمیلیارد تومان، ناشی گری مدعیان بود...

3 آبان 1399

واکاوی دلایل اقدام به خودکشی

اقدام به خودکشی، یکی از بدترین اقداماتی است که افراد، ممکن است در مواجهه با مسائل به ظاهر لاینحل بگیرند و با این کار خود، علاوه بر به خطر انداختن سرمایه های اجتماعی، سوگی عمیق را برای اطرافیان خود رقم زنند. اما این اتفاق چرا تکرار می شود؟

2 آبان 1399

تضمین اعتماد مردم با ضمانت فروش نفت

کشور در شرایط تحریمی سختی قرار گرفته است. در این موقعیت یکی از منابع اصلی درآمد کشور نفت است که فروش آن با مشکل روبه رو شده است. ایران اکنون به فروش نفت احتیاج دارد اما قاعدتاً به آن میزانی که احتیاج داریم فروش نمی رود. بخشی از نفت در صادرات غیر نفتی مثل...

15 مهر 1399

برپایی نخستین برنامه شب های گلفام

میکائیل شهرستانی و آراز بارسقیان به گپ و گفت درباره نمایشنامه آگوست در استیج کانتی پرداختند.

11 شهریور 1399

نوشته های ایده پرداز نئولیبرالیزم درباره کرونا

نشر افکار گفتارها و نوشتارهای دیوید هاروی درباره کرونا را با عنوان بیماری فراگیر در عصر نئولیبرال در دست انتشار دارد.

28 مرداد 1399

شاعر، اندیشمند و مولاناشناس نامدار افغان قربانی کرونا شد

حیدری وجودی، شاعر و اندیشمند نامدار و افسانه ای افغانستانی پس از سال ها تحقیق و مطالعه و تربیت شاگردان فراوان در 81 سالگی تسلیم بیماری کووید-19 شد و از جهان رفت.

19 مرداد 1399

خانواده، اولین منبع حمایتی برای بیمار مبتلا به سرطان

به گزارش خبرنگاران، Quality of Life به عنوان یک موضوع مهم در مطالعات بیماری های مزمن به ویژه سرطان مطرح است. سرطان در تمام موارد بر کیفیت زندگی بیماران به درجات مختلف تأثیر می گذارد. سالهاست که پزشکان و روانشناسان بر این باورند که در کنار درمان های مختلفی همچون...

13 مرداد 1399

دانشمندان سفیده تخم مرغ چاپ کردند ، گامی به سوی مواد الکترونیک منعطف

دانشمندان به تازگی سفیده تخم مرغ را به صورت سه بعدی چاپ کردند و معتقدند که گام بزرگی در جهت ساخت ابزار الکترونیک منعطف برداشته اند.

10 مرداد 1399

دختر شینا 265 هزار جلد فروخت

کتاب دختر شینا همچنان با استقبال مخاطبان روبه روست، به طوری که این روزها چاپ صد و ششم آن روانه بازار کتاب شده است.

13 تیر 1399

اشباح چینی سانفرانسیسکو منتشر شد

به گزارش خبرنگاران مکسین هونگ کینگستون نویسنده آمریکایی چینی تبار در اثر معروفش اشباح چینی در سانفرانسیسکو فرم کاملا جدیدی را ابداع کرده است. معجونی از اتوبیوگرافی و اسطوره شناسی، دنیای بیرون و دنیای درون، خشم و کینه توزی و خویشتنداری و مدارا.

5 تیر 1399

انواع مدل پرده به همراه عکس طرح های جدید

پرده زیبایی فضای اتاق را دوچندان می کند، از این رو در طراحی دکوراسیون منزل از آن به عنوان یک المان دکوراتیو ضروری استفاده می گردد. این عنصر دکوراتیو نه تنها عاملی موثر در جذابیت و زیبایی اتاق به شمار می آید بلکه برای آن حریم خصوصی ایجاد نموده و میزان تابش...

26 خرداد 1399

همه پژوهش های درمان و کنترل دیابت در سالی که گذشت

دیابت بیماری است که افراد زیادی را در سراسر دنیا گرفتار کرده و آمار ابتلا به آن نیز نگران کننده است. به همین دلیل محققان درصدد دستیابی به راه هایی هستند که بتوانند هرچه سریع تر و بهتر بر این بیماری نظارت و آن را درمان کنند.

19 اردیبهشت 1399

نگاهی به حریفان کشتی گیران کشورمان در دو وزن نخست بازی های آسیایی

هجدهمین دوره بازی های آسیایی قرار است از 27 مردادماه در دو شهر جاکارتا و پالمپانگ اندونزی برگزار شود و تیم ملی کشتی ایران نیز یکی از مدعیان اصلی قهرمانی در این بازی ها است.

14 دی 1398

به دنبال معرفی دغدغه های زن جنوبی هستم

خبرنگاران/هرمزگان سارا سلماسی، شاعر جوان و تحصلیکرده هرمزگانی است که به عنوان دبیر ادبیات فارسی در دبیرستان های بندرعباس مشغول خدمت است و توانسته در طی سه ماه دو مجموعه کتاب خود را به چاپ برساند.

12 دی 1398

51 میلیارد دلار برای خرید گجت های پوشیدنی!

کارشناسان و تحلیلگران فعال در حوزه فناوری به تازگی برآورد و اعلام نموده اند که کاربران حدود 51.5 میلیارد دلار در سال آینده را خرج گجت های هوشمند پوشیدنی خواهند کرد.

28 آذر 1398