همه اخبار و مقاله ها

خبرنگاران تجاری سازی تولیدات آذربایجان غربی در اولویت قرار گیرد

ارومیه- خبرنگاران- معاون هماهنگی امور اقتصادی استاندار آذربایجان غربی گفت: برند و تجاری سازی تولیدات استان از اولویت های امسال است که باید مورد توجه قرار گیرد.

19 تیر 1399

خبرنگاران تمرین های خانگی بانوی المپیکی بوشهر

بوشهر- خبرنگاران- بانوی تیرانداز بوشهری که آبان ماه 98 سهمیه المپیک را کسب کرد گفت: با شیوع ویروس کرونا تمرین های خود را در خانه ادامه می دهم.

19 تیر 1399

مدیر پخش و نظارت رادیو پیغام منصوب شد

محمد بغدادی به عنوان مدیر پخش و نظارت رادیو پیغام منصوب شد.

18 تیر 1399

مالیات مصرف سیگار سال گذشته 50 درصد رشد کرد

سال 98 سیگاری ها بالغ بر هزار و 702 میلیارد و 386 میلیون تومان مالیات بر مصرف سیگار پرداختند که نسبت به سال 97 بالغ بر 50 درصد رشد یافته است.

17 تیر 1399

افغانستان از ایران به دلیل همکاری در تشکیل هیئت تحقیق قدردانی کرد

به گزارش خبرنگاران، پایگاه وزارت خارجه افغانستان با انتشار بیانیه ای گفت که کابل و تهران بر روی تشکیل یک هیأت تحقیق مشترک توافق کرده اند.

15 تیر 1399

اپلیکیشین شاد به روز شد ، جزئیات امکانات جدید و برطرف مسائل

سرپرست مرکز برنامه ریزی و فناوری اطلاعات وزارت آموزش و پرورش از ارائه نسخه جدید نرم افزار شاد اطلاع داد و به تشریح برطرف اشکالات نسخه های قبلی و امکانات جدید آن پرداخت.

14 تیر 1399

انتقاد شدید از دولت جانسون در پی ناکامی در مقابله با کرونا

احزاب مخالف دولت انگلیس معتقدند آمار فوتی های کرونا ثابت کرده دولت برای تهیه تجهیزات درمانی کافی و انجام آزمایش های تشخیص ویروس کرونا بسیار کُند عمل کرده است.

14 تیر 1399

دختر شینا 265 هزار جلد فروخت

کتاب دختر شینا همچنان با استقبال مخاطبان روبه روست، به طوری که این روزها چاپ صد و ششم آن روانه بازار کتاب شده است.

13 تیر 1399

چرا خودرو های داخلی آنقدر گران شدند؟

سعید موتمنی درباره افزیش قابل توجه قیمت خودرو های داخلی در بازار، با بیان اینکه بررسی قیمت ها نسبت به 28 و 29 اسفند ماه نشان می دهد که افزایش حدود 10 درصدی ایجاد شده است اظهار کرد: برخی از نمایندگان شرکت های خودروساز از حدودا هفت یا هشت روز گذشته، کار خود...

11 تیر 1399

بیماری ای که ریه ها را به مرور تخریب می نماید

باشگاه خبرنگاران/ سی اف بیماری مادرزادی است که فرد مبتلا ضعف در هضم غذا، تعرق بالا، عفونت های ریوی مزمن، مدفوع چرب، عدم وزن گیری مناسب، عرق نمکی و سرفه های مکرر و خلطی را احساس می نماید.

11 تیر 1399

17 هزار میلیارد تومان چک در اسفند برگشت خورد

اسفند سال گذشته بالغ بر 117 هزار میلیارد ریال چک در کشور برگشت خورد.

9 تیر 1399

خبرنگاران شورای امنیت نشستی درباره تمدید ممنوعیت تسلیحاتی ایران ندارد

نیویورک- خبرنگاران- رئیس دوره ای شورای امنیت سازمان ملل متحد گفت تا به امروز برنامه ای برای برگزاری نشست این شورا درباره تمدید ممنوعیت تسلیحاتی ایران تحت قطعنامه 2231 در ماه مه وجود ندارد.

8 تیر 1399

تسلط به دانش روز باعث ایجاد فناوری های نو می گردد

مدیرکل دفتر ارتباط با جامعه و صنعت وزارت علوم، تحقیقات و فناوری با بیان اینکه فناوری های نو زمانی کسب می گردد که به دانش روز مسلط باشیم، گفت: باید آخرین پیشرفت ها و فناوری های کشورهای دیگر را رصد کنیم تا بتوانیم با تحقیق و پژوهش فناوری های نو...

7 تیر 1399

سرنوشت وام 75 هزار میلیارد تومانی چه می گردد؟

به گزارش خبرنگاران، عبدالناصر همتی، رئیس کل بانک مرکزی در یادداشتی اینستاگرامی درباره وام 75 هزار میلیارد تومانی نکاتی را اظهار داشت و نوشت: این روزها، عطف به سابقه بعضی عملکردها در گذشته، در مورد سرنوشت وام 75 هزار میلیارد تومانی نیز ابراز نگرانی می...

6 تیر 1399

اشباح چینی سانفرانسیسکو منتشر شد

به گزارش خبرنگاران مکسین هونگ کینگستون نویسنده آمریکایی چینی تبار در اثر معروفش اشباح چینی در سانفرانسیسکو فرم کاملا جدیدی را ابداع کرده است. معجونی از اتوبیوگرافی و اسطوره شناسی، دنیای بیرون و دنیای درون، خشم و کینه توزی و خویشتنداری و مدارا.

5 تیر 1399

اعتراضات و درگیری ها در لبنان از سرگرفته شد

درگیری ها بین ارتش و معترضان به سیاست های پولی و اقتصادی بانک ها در سایه کاهش ارزش پول ملی و شیوع کرونا در لبنان از سر گرفته شد.

4 تیر 1399

نمایشگاه انرژی های تجدیدپذیر، بهره وری و صرفه جویی, تهران 96

نمایشگاه انرژی های تجدیدپذیر, بهره وری و صرفه جویی هر ساله با حضور شرکت های معتبر داخلی و خارجی به منظور ارائه تجهیزات و راهکارهای صرفه جویی و بهینه سازی مصرف انرژی برگزار میشود. این نمایشگاه فرصتی مناسب برای فعالان این صنعت فراهم میکند تا محصولات و...

4 تیر 1399

تغییر زمان معاملات شستا در بورس امروز

به گزارش خبرنگاران، زمان معاملات شستا در بازار سرمایه تغییر کرد.

2 تیر 1399

امام خمینی با چه کتابی رژیم پهلوی را سرنگون کرد؟

قسمت سوم مجموعه موشن گرافیک 60 ثانیه با تاریخ با عنوان کتاب برانداز منتشر شد.

1 تیر 1399

آرامگاه شیخ علاء الدوله سمنانی سامان دهی شد

به نقل از روابط عمومی اداره کل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی استان سمنان، مهدی جمال با اعلام این خبر اضافه نمود: وسایل و تجهیزات مربوط به آرامگاه نصب و نگهبان در آن مستقر شده است.

31 خرداد 1399
تعداد: (241)