روانشناسی

در روزهای قرنطینه این غذاها را نخورید

بهداشت نیوز/ برای مصرف وعده های غذایی اصلی در ساعات معین برنامه ریزی کنید و مصرف سبزی خوردن و سالاد همراه غذا در منزل و بهمراه اعضای خانواده را نباید فراموش کنید.

1 خرداد 1399

عوارض کرونا بر بیماری های مغزی چیست؟

فارس/ عضو هیأت علمی دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی با اشاره به عوارض ویروس کرونا بر سیستم اعصاب، گفت: بیماری کرونا در 30 درصد مبتلایان می تواند باعث درگیر شدن سیستم اعصاب مرکزی و محیطی گردد.

19 اردیبهشت 1399

شخصیت درونیتان را با این تست جالب روان شناسی محک بزنید

اغلب ما علاقه داریم در خصوص شخصیت درونیمان آگاهی بیشتری داشته باشیم، به یاری تصویر زیر می توانید به شخصیت درونیتان پی ببرید.

1 فروردین 1399

نصرتی: کالدرون جوانمردی کرد و پای پرسپولیس و هوادارانش ایستاد، عملکرد او کاملاً راضی کننده بود

محمد نصرتی، پیشکسوت باشگاه پرسپولیس اعتقاد دارد گابریل کالدرون در مدت حضورش در ایران، جوانمردی کرد و پای پرسپولیس و هوادارانش ایستاد.

27 بهمن 1398

تاثیر باور نکردنی خروپف بر افزایش طلاق

دانشگاه کوئین کانادا طی انجام تحقیقاتی بر روی چندین زوج تاثیر خروپف در تخریب روابط زن و شوهر و در نهایت جدایی آنها را تایید کرد.

23 بهمن 1398

نگاهی به حریفان کشتی گیران کشورمان در دو وزن نخست بازی های آسیایی

هجدهمین دوره بازی های آسیایی قرار است از 27 مردادماه در دو شهر جاکارتا و پالمپانگ اندونزی برگزار شود و تیم ملی کشتی ایران نیز یکی از مدعیان اصلی قهرمانی در این بازی ها است.

14 دی 1398

نامجومطلق: الان باید از نقاط ضعف استقلال حرف بزنیم، تیم جذاب بازی می نماید

یک پیشکسوت تیم فوتبال استقلال می گوید الان که شرایط این تیم خوب است باید از نقاط ضعفش صحبت کرد تا سرمربی آن ها را رفع کند.

8 دی 1398