استفاده از ماسک به یک فرهنگ عمومی تبدیل شود

به گزارش وبلاگ باران خشک، خبرنگاران/لرستان مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی لرستان گفت: استفاده از ماسک به یک فرهنگ عمومی تبدیل شود.

استفاده از ماسک به یک فرهنگ عمومی تبدیل شود

احمدحسین فتایی در بازدید از کارگاه تولیدی زاگرس ماسک در شهر خرم آباد که 25 شهریورماه صورت گرفت، اظهار کرد: حمایت از تولیدکنندگان و کارآفرینان لرستانی در راستای تولید اقلام بهداشتی مانند ماسک، الکل و مواد ضد عفونی می تواند مسئولین و مردم را در راستای کنترل و مقابله با ویروس کرونا یاری دهد.

وی اضافه نمود: در حال حاضر بهترین راه حل مقابله با این ویروس، استفاده مداوم از ماسک و رعایت پُروتکل های بهداشتی است که باید به یک باور و فرهنگ عمومی تبدل شود و دستگاه های فرهنگی باید از تمام توان خود برای نهادینه شدن این فرهنگ استفاده کنند.

حمیدرضا مرادی، مدیرعامل شرکت راهان پارس و مدیر این کارگاه تولیدی نیز در این بازدید ضمن تشکر از حضور مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی لرستان و هیئت همراه، گفت: در این کارگاه ماسک سه لایه پزشکی به صورت تمام اتوماتیک و به روش التراسونیک تولید می شود و در هر شیفت کاری هشت ساعته 27 نفر و در مجموع دو شیفت 54 نفر در این کارگاه مشغول به کار هستند.

وی اضافه نمود: در هر شیفت کاری 30 هزار ماسک بسته بندی می شود و تولیدات این کارگاه به قیمت مصوب دولتی در اختیار عموم مردم و دستگاه ها و ارگان های دولتی و غیر دولتی قرار می گیرد.

منبع: خبرگزاری ایسنا

به "استفاده از ماسک به یک فرهنگ عمومی تبدیل شود" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "استفاده از ماسک به یک فرهنگ عمومی تبدیل شود"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید