اوجاقی: مسابقات قهرمانی کشور نشان داد ووشوی ایران از پشتوانه خوبی برخوردار است

به گزارش وبلاگ باران خشک، سرمربی تیم ووشوی جوانان ایران گفت: مسابقات قهرمانی کشور در رده های نوجوانان و جوانان نشان داد ووشوی ایران پشتوانه بسیار خوب و قابل قبولی را ایجاد کرده است.

اوجاقی: مسابقات قهرمانی کشور نشان داد ووشوی ایران از پشتوانه خوبی برخوردار است

امیر اوجاقی در گفت و گو با خبرنگار ورزشی وبلاگ باران خشک، در مورد مسابقات ووشوی قهرمانی جوانان کشور گفت: مسابقات قهرمانی کشور و انتخابی تیم ووشو در بخش ساندای جوانان و نوجوانان روزهای سوم و چهارم بهمن در شهر سنندج استان کردستان برگزار گشت. همان طور که انتظار می رفت میزبانی کردستانی ها بسیار قابل قبول و خوب بود که باید بابت آن از زارعی، رئیس هیئت ووشوی استان کردستان تشکر کنم.

وی شرح داد: در این مسابقات تمامی استان ها با تمام قوا ظاهر شده بودند و همین موضوع سطح فنی و کیفی مسابقات را بالا برده بود. در هر دو بخش نوجوانان و جوانان ساندا شاهد رقابت قابل قبولی بودیم که نشان می دهد ووشوی ایران پشتوانه بسیار خوب و قابل قبولی را ایجاد کرده است و می شود به این پشتوانه ها اعتماد کرد. در نهایت نفرات اول، دوم و سوم مشترک هر وزن، به همراه نفرات برتر المپیاد و مدال آوران بازی های آسیایی برونئی جواز ورود به اردوی تیم ملی دریافت کردند.

سرمربی تیم ووشوی جوانان ایران تأکید کرد: همچنین با صلاحدید کادرفنی تعدادی از بازیکنان که در اوزان خود مغلوب شدند، اما از لحاظ استعداد در سطح قابل قبولی قرار داشتند نیز به اردو دعوت خواهند شد. این نفرات در اوایل تیر ماه و پیش از آغاز اردوهای تیم ملی به رقابت خواهند پرداخت و دو نفر برتر در اردوها باقی خواهند ماند تا برای مسابقات جهانی مراکش که اواخر شهریور و اوایل مهر ماه سال آینده برگزار خواهد شد، به مسابقات اعزام شوند.

منبع: خبرگزاری تسنیم

به "اوجاقی: مسابقات قهرمانی کشور نشان داد ووشوی ایران از پشتوانه خوبی برخوردار است" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "اوجاقی: مسابقات قهرمانی کشور نشان داد ووشوی ایران از پشتوانه خوبی برخوردار است"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید