توبیخ اسکولز توسط پلیس به خاطر برگزاری میهمانی در منطقه قرمز کرونا

به گزارش وبلاگ باران خشک، هافبک انگلیسی سابق تیم فوتبال منچستریونایتد به خاطر برپایی یک میهمانی در منطقه دارای ریسک بالای ابتلا به کرونا، از سوی پلیس انگلیس تذکر گرفت.

توبیخ اسکولز توسط پلیس به خاطر برگزاری میهمانی در منطقه قرمز کرونا

به گزارش وبلاگ باران خشک و به نقل از نشریه سان انگلیس، پلیس انگلیس پل اسکولز را به دلیل برگزاری یک میهمانی خانگی در منطقه ای با آمار بالا از ابتلا به ویروس کرونا، توبیخ و با او برخورد کرد.

گویا روز جمعه هفته گذشته اسکولز در عمارت 3.5 میلیون پوندی اسکولز در شهر منچستر به مناسب 21 ساله شدن پسرش آرون یک میهمان مفصل با حضور تعداد زیادی از میهمانان برگزار کرده بود که در تصاویر منتشر شده از آن، هیچ یک از آنها هم نه از ماسک استفاده کرده نه فاصله لازم را میان یکدیگر رعایت کرده بودند.

سخنگو پلیس منچستر در این خصوص گفت: افسران ما در محل حاضر شده و با تذکر به یک فرد، به او محدودیت های موجود را گوشزد و بر رعایت مقررات تأکید کرده اند.

گفته می شود که امکان دارد تمامی میهمانان حاضر در میهمانی اسکولز در منطقه اولدهام هر یک به دلیل رعایت نکردند مقررات و پروتکل های بهداشتی مربوط به کرونا 100 پوند جریمه شده باشند.

از زمان افزایش ناگهانی آمار ابتلا به کرونا در شمال انگلیس که منچستر هم جزو آن است، سختگیری ها در این مناطق بیشتر شده است. با این حال اسکولز 45 ساله بدون توجه به این موضوع میزبان تعداد زیادی از دوستان فرزندان خود بوده که هیچ یک از آنها موارد بهداشتی را رعایت نکردند.

آخرین آمارها از میزان ابتلا به کرونا در منطقه اولدهام حاکی از آن است که تعداد مبتلایان به 58.1 نفر در هر 100 هزار نفر رسیده است و طبق پروتکل بهداشتی دولت انگلیس، شرایط مناطق دارای بیش از 50 مبتلا به ازای هر 100 هزار نفر قرمز محسوب می شود.

منبع: خبرگزاری تسنیم

به "توبیخ اسکولز توسط پلیس به خاطر برگزاری میهمانی در منطقه قرمز کرونا" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "توبیخ اسکولز توسط پلیس به خاطر برگزاری میهمانی در منطقه قرمز کرونا"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید