جذب بازیکن خارجی توسط استقلال و پرسپولیس ممنوع می شود!

به گزارش وبلاگ باران خشک، دو باشگاه استقلال و پرسپولیس که گفته می شود در آستانه واگذاری به بخش خصوصی قرار دارند، با بدهی های چند صد میلیون دلاری روبرو هستند که عمده این بدهی ها به بازیکنان و مربیان خارجی می باشد. بدهی هایی که این دو باشگاه را در آستانه ورشکستگی قرار داده است.

جذب بازیکن خارجی توسط استقلال و پرسپولیس ممنوع می شود!

از پروفایل اینستاگرام بهروز ازند دیدن نمایید.

برانکو، زلاتکو، بودیمور، مارکو، پانادیچ، چوک، گابریل، کالدرون و… تعدادی از عمده ترین طلبکاران خارجی پرسپولیس هستند و در سوی دیگر در استقلال هم نفراتی چون شفر، ساشا شافر، کولی، جباروف، بویان، استراماچونی و دستیارانش و... تعدادی از عمده طلبکاران خارجی هستند.

وبلاگ باران خشک کسب اطلاع کرد یکی از راهکارهایی که برای جلوگیری از افزایش بدهی های خارجی این دو باشگاه که با نوسانات ارز بیشتر هم می شود این باشد که فعلاً این دو باشگاه از جذب بازیکن و مربی خارجی صرف نظر کرده تا با کم شدن بدهی ها، شرایط شأن تا حدودی پایدار شود.

وزارت ورزش هم تمایل دارد این موضوع را به دو باشگاه زیر مجموعه اش تاکید کند تا فعلاً مدیران این دو باشگاه به سمت خارجی ها نروند و به جای هزینه کردن برای بازیکنان جدید، به فکر تسویه بدهی هایشان و بستن پرونده های پرتعداد در فیفا باشند.

منبع: خبرگزاری مهر

به "جذب بازیکن خارجی توسط استقلال و پرسپولیس ممنوع می شود!" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "جذب بازیکن خارجی توسط استقلال و پرسپولیس ممنوع می شود!"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید