عصبانیت شدید محمود فکری از پرویز مظلومی!

به گزارش وبلاگ باران خشک، استقلال در بازی با ذوب آهن 4 دقیقه بازی 10 نفره را تجربه کرد؛ در جریان بازی استقلال برابر ذوب آهن یک بار دیگر یک اتفاق عجیب تکرار شد، در دقیقه 65 بازی مهدی قائدی چند دقیقه کنار خط بود تا به عنوان بازیکن تعویضی وارد زمین گردد.

عصبانیت شدید محمود فکری از پرویز مظلومی!

نکته مهم ماجرا این بود که دقیقا در همین دقیقه سبحان خاقانی به دلیل مصدومیت روی زمین افتاد و از کنار زمین بیرون رفت تا وقت تلف نشود، اما غافل از آنکه پرویز مظلومی برگه تعویض را به داور چهارم نداده بود و به همین دلیل هم تعویض این بازیکن طولانی شد. در این دقیقه از بازی محمود فکری به عصبانیت به نیمکت استقلال نگاه کرد و با فریاد از اینکه تعویض قائدی اینقدر طولانی شده گله کرد.

در نهایت در دقیقه 69 این تعویض انجام شد و مهدی قائدی با 4 دقیقه تاخیر وارد زمین شد تا در همین دقایق استقلال بازی را 10 نفره دنبال کند. این دقیقا شبیه اتفاقی بود که در هفته دوم لیگ برتر در بازی برابر فولاد برای محمد دانشگر رخ داد، جایی که کسی مصدومیت او را ندید و استقلال 9 دقیقه 10 نفره بازی کرد.

دلیل اصلی این موضوع را می توان به نا آشنایی پرویز مظلومی با وظایف سرپرستی ربط داد، جایی که اگرچه پرویز مظلومی سال ها به عنوان مربی فعالیت نموده، اما اولین بار است به عنوان سرپرست فعالیت می نماید.

منبع:طرفداری

منبع: فرارو

به "عصبانیت شدید محمود فکری از پرویز مظلومی!" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "عصبانیت شدید محمود فکری از پرویز مظلومی!"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید